Eesti Rahvamajade Ühing

Kontakt


MTÜ Eesti Rahvamajade Ühing 
registrikood 80252804
a/a number EE131010220073813010
 postiaadress : J.Vilmsi 55, 10147 TALLINN
  E-post: rahvamajadeyhing@gmail.com

MTÜ Eesti Rahvamajade Ühing juhatuse esinaine:
Ülle Välimäe
Türi Kultuurimaja direktor
kultuur@tyri.ee 
tel: 38 572 84, 53 486 882 
Projektijuht :
Tiina Tegelmann
tiina@kuremaaloss.ee

Eesti Rahvamajade Ühingut juhib ja esindab juhatus,
mille nimetusena Ühing kasutab nimetust: Esinduskogu. 

Esinduskogu liikmed on:
Harjumaa 
Kalle Erm 
MTÜ Viimsi Huvikeskus 
arendusjuht
606 6838; 505 9043 
kalle@huvikeskus.ee 

Hiiumaa  
Artur Valk 
Kõrgessaare Vaba Aja Keskus 
tegevjuht
46 93 134; 50 55 732 
artur@hiiuvald.ee

Ida-Virumaa 
Anne Uttendorf
Jõhvi Kultuuri ja Huvikeskuse
direktor
5157496
anne.uttendorf@gmail.com

Jõgevamaa 
Tiina Tegelmann
SA Kuremaa Turismi-ja Arenduskeskus
juhatuse liige
50 27 541
tiina@kuremaaloss.ee

Järvamaa 
Ülle Välimäe 
Türi Kultuurimaja 
direktor 
38 57 284; 53 486 882 
kultuur@tyri.ee 

Läänemaa 
Gülnar Murumägi 
Haapsalu Kultuurikeskus 
direktor
47 24 470; 52 14 285 
info@kultuurimaja.ee 

Lääne-Virumaa 
Annika Aasa
Rakvere Vald
kultuurinõunik
32 21021 ; 5336404
annika.aasa@rakverevald.ee

Põlvamaa
Marju Jalas
Kanepi Seltsimaja
juhataja
 +372 58163636
marju.jalas@gmail.com
 
Pärnumaa 
Argo Juske
Tori Rahvamaja
juhataja
tel.+372 4466997 , +37253359496
torirahvamaja@torivald.ee

Raplamaa 
Mervi Vaarmann 
Valgu Rahvamaja
juhataja 
48 28 682; 53 429 164 
valgu.klubi@marjamaa.ee 

Saaremaa 
Anu Viljaste
Orissaare kultuurimaja
juhataja
53473668
orissaare.kultuurimaja@saare.ee

Tartumaa 
Andri Viinalass
Reola Kultuurimaja
kultuurijuht
58282032
kultuur@ylenurme.ee

Valgamaa 
Ene Kaas
Lüllemäe Kultuurimaja
Juhataja
53301511
enekaas@gmail.com

Viljandimaa 
Kai Kannistu
Karksi-Nuia Kultuurikeskus
juhataja
51981363
kai.kannistu@karksi.ee

Võrumaa 
Merle Tombak
Antsla VV
kultuurinõunik
7855554
56472632
merle@antsla.ee
Email again: